Tutaj jesteś

Apaszki na szyję jako dodatek stylizacyjny

3 września 2022 Porady apaszki na szyję


Podczas chłodnych dni rewelacyjnie sprawdza się apaszka, która zapewnia przyjemne ciepło, chroni szyję przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Jest to praktyczny dodatek stylizacyjny, który powinien znaleźć się w każdej kobiecej garderobie. Obecnie można przebierać w kolorach i wzorach, dzięki czemu nie ma problemu z dobraniem apaszki do konkretnej stylizacji i okazji. Sprawdzi się ona na co dzień, do pracy, na spotkanie, ważne wyjście, randkę. Apaszka może być wykonana z rozmaitych materiałów i wiązana na różne sposoby. Nie trzeba ograniczać się wyłącznie do noszenia jej na szyi.

Apaszki na szyję w różnym wydaniu

Najczęściej apaszki wiąże się wokół szyi. Jest to uniwersalne rozwiązanie. Można jednak poeksperymentować w celu uzyskania rozmaitych efektów. Wystarczy nawet zmienić sposób wiązania. Niektóre panie wiążą apaszkę na boku szyi, inną opcją jest umieszczenie jej pod kołnierzem. Kolejnym rozwiązaniem będzie użycie apaszki jako naszyjnika. Można także zawiązać ją w kokardkę lub krawat. Duże znaczenie ma wybrana stylizacja, szczególnie typ dekoltu. Apaszkę można wiązać w pojedynczy węzeł, co pozwoli na uzyskanie wąskiego i długiego szala. Wspaniale sprawdzi się w stylizacjach eleganckich. Owinięty wokół szyi i związany na prosty węzeł pasuje do wielu części garderoby.

Jak nosić apaszkę?

Apaszka i sukienka to świetne połączenie. Najlepszy efekt uzyskuje się dzięki zestawieniu wielobarwnej i wzorzystej apaszki z sukienką w jednolitym kolorze. Kolejną opcję do wyboru będzie noszenie apaszki jako bandany. Wspaniale nadaje się ona także do płaszcza, szczególnie wykonana z miękkiego w dotyku, delikatnego jedwabiu. Można zawiązać ją w męski sposób na szyi lub zarzucić luźno na ramiona. W każdej wersji prezentuje się bardzo efektownie. Apaszka nadaje się także jako stylowe okrycie i ozdoba na głowę. Jest to bardzo pożądany trend, który można zobaczyć na wybiegach mody znanych projektantów. Apaszka posłuży jako opaska, trzeba umiejętnie zawiązać jej końce i ukryć węzeł pod włosami. Można wykorzystać ją także jako gumkę do włosów, dzięki czemu fryzura będzie wyglądała jeszcze bardziej efektownie.

Do czego będzie pasować apaszka?

Apaszka na szyi rewelacyjnie sprawdza się w przypadku głębokich dekoltów, szczególnie w kształcie litery V. Pasuje do bluzki hiszpanki, koszuli, sukienki w kształcie litery A. Apaszka nadaje się nawet do golfa, jest wiele opcji jej wiązania. Zastąpi biżuterię i inne ozdoby. Warto poeksperymentować w celu uzyskania pożądanego efektu. Obecnie bardzo modne jest także przyozdabianie apaszką torebek, można przykładowo przewiązać ją przez ucho swojej shopperki lub listonoszki. Będzie to ciekawe urozmaicenie, stylowy dodatek. Niektóre panie traktują apaszki jako bransoletki. Sięga się po nie także w przypadku strojów kąpielowych. Służą jako zwiewne narzutki. Przy topie bez rękawów także świetnie sprawdzi się apaszka na wysokości przedramion. Jak widać, opcji do wyboru jest multum, apaszki dają ogromne możliwości stylizacyjne.

Rola błonnika w diecie – jak zadbać o jelita

Redakcja jestempieknabo.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?